PLKD i Junajted grają... w Need for Speed: Payback!

PLKD i Junajted grają... w Need for Speed: Payback!

Czasami twórcy na YouTube sięgają po nieco inną tematykę swoich filmów niż zwykle - głównie dla odświeżenia formuły i pewnego odsapnięcia od flagowych serii. Na kanałach PLKD i Junajteda pojawiły się właśnie filmy z najnowszej odsłony serii gier wyścigowych Need for Speed!


Zarówno kontent Damiana jak i Oskara na co dzień opiera się raczej na najnowszych odsłonach FIFY i tematach krążących wokół piłki nożnej. Chłopaki chcą jednak wprowadzać także inne elementy na swoje kanały, nie do końca związane z główną serią rozgrywek na wirtualnych boiskach. Co raz częściej sięgają po vlogi czy inne filmy gdzie mogą więcej pogadać, powiedzieć co myślą na różne tematy czy też najzwyczajniej sięgają po inne gry, stąd powstała odskocznia w postaci materiałów z gry Need for Speed: Payback - najnowszej odsłony serii gier wyścigowych, do której powstał nawet specjalny, polski dubbing. Wszystko to w ramach współpracy z Electronic Arts, która wspiera obu twórców już od jakiegoś czasu. Obaj zmierzyli się w trybie multiplayer i jak sami twierdzą bawili się znakomicie.

Wiele wskazuje na to, że to nie będą jedyne tego typu filmy na kanałach PLKD i Junajteda. Już teraz twórcy wspominają o kolejnej wspólnej potyczce w jeszcze innej grze - prawdopodobnie również od Electronic Arts. Jaki tytuł to będzie? Przekonamy się już wkrótce.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.