Polska Liga Esportowa transmitowana w trzech językach!

Polska Liga Esportowa transmitowana w trzech językach!

Polska Liga Esportowa zyskała w Polsce już naprawdę dużą popularność - zmaganiom krajowych drużyn przygląda się coraz to liczniejsza rzesza odbiorców. Organizatorzy tego przedsięwzięcia postanowili rozszerzyć nieco zasięg PLE transmitując ją od teraz w trzech językach!


Do tej pory zmagania zawodników w ramach Polskiej Ligi Esportowej śledzić mogliśmy tylko i wyłącznie w naszym ojczystym języku. Od drugiej kolejki bieżącego sezonu w tym aspekcie zajdą naprawdę ogromne i rozwojowe zmiany. Miło nam ogłosić, że wszystkie kolejne potyczki polskich drużyn będą nadawane również po angielsku oraz rosyjsku.Taki krok to na pewno dobra decyzja ze strony organizatorów. Dzięki temu fani e-sportu za granicą będą mieli szanse oglądać pojedynki polskich zawodników w zrozumiałym dla siebie języku, a co za tym idzie - nasza scena elektronicznego sportu zyska na jeszcze większej popularności.

Przypominamy, że druga kolejka bieżącego sezonu startuje dzisiaj o godzinie 18:00.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.