Wyciekły zdjęcia pokazujące jak duże jest PlayStation 5

Wyciekły zdjęcia pokazujące jak duże jest PlayStation 5

Premiera PlayStation 5 zbliża się wielkimi krokami, a z każdym dniem poznajemy kolejne szczegóły dotyczące nowej konsoli od Sony. Wczoraj na światło dzienne wyciekły zdjęcia pokazujące, jak wielkie będzie PS5.


Kilka dni temu informowaliśmy was o konkretnej dacie premiery oraz polskiej cenie nadchodzącej konsoli. Informacje na ten temat znajdziecie klikając tutaj. Wczoraj w sieci pojawiły się równie ciekawe informacje, jednak tym razem nie z oficjalnych źródeł, lecz wiarygodnych przecieków. Tajwańska organizacja FCC przedstawiła na swojej stronie zdjęcia oryginalnej konsoli, ukazując jej dokładne wymiary. Konsola, która ma ważyć 4,5 kg, będzie miała 39 cm wysokości, 26 cm długości oraz 10,4 cm szerokości.

Jak nietrudno zauważyć, rozmiar konsoli robi spore wrażenie. Choć wcześniej wiedzieliśmy, że PS5 będzie rekordowo duże względem poprzedników, przedstawione zdjęcia dają realny obraz tego jak konsola wygląda w rzeczywistości. Niektórych może to zadowoli, jednak inni na pewno nie będą szczęśliwi z tego faktu - tym bardziej, jeśli myśleli o położeniu konsoli na wąskiej półce pod telewizorem.

 

A wy, co sądzicie o wymiarach PlayStation 5? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.