Znamy cenę oraz datę premiery PlayStation 5

Znamy cenę oraz datę premiery PlayStation 5

Ostatnie miesiące są z pewnością ciekawe dla posiadaczy konsol. Z każdym tygodniem otrzymujemy nowe informacje dotyczące nadchodzącego PlayStation 5. Dziś w nocy poznaliśmy dwie kluczowe kwestie jej dotyczące - cenę oraz datę premiery! 


Japoński next-gen na starcie ma kosztować 499 euro, jeśli jednak będziemy chcieli kupić wersję bez napędu, za konsole przyjdzie nam zapłacić 399 euro. Produkty w przedpremierowej sprzedaży pojawiły się m.in. na stronie MediaMarktu, dzięki czemu poznaliśmy polskie ceny konsoli. Te wynoszą odpowiednio 2299 zł za standardową wersję oraz 1849 zł za wersję bez napędu. Jeśli chodzi o premierę konsoli, potwierdził się wcześniejsze przecieki. PS5 trafi do sprzedaży już 12 listopada. Wtedy konsolę będą mogli nabyć gracze z Ameryki, Kanady, Nowej Zelandii, Australii, Japonii, Korei Południowej i Meksyku. Konsola w całej reszcie świata trafi do sprzedaży dokładnie tydzień później - 19 listopada.

 

 

Czekacie na PlayStation 5?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.