PlayStation 4 Slim w wyjątkowej cenie!

PlayStation 4 Slim w wyjątkowej cenie!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielki krokami, a co za tym idzie - ludzie gorączkowo poszukują pomysłu na prezent, jaki można podarować sobie bądź bliskim pod choinkę. Jeśli należycie do tego grona to może warto przemyśleć tytułową ofertę.


W kilku sklepach z elektroniką pojawiła się bowiem świetna okazja na zakup konsoli PlayStation 4 Slim. Sprzęt ten można nabyć już za 849 złotych w wersji 500 GB oraz z dołączoną grą To jesteś Ty.

PlayStation 4 Slim w wersji 500 GB można kupić już za 849 zł!


Dodatkowo nabywając konsolę otrzymujemy dwutygodniowy abonament PlayStation Plus - oferta ta dostępna jest m.in. w Saturnie, Media Markt czy w Media Expert. Taka przecena na aktualną konsolę wraz z dołączoną grą oraz dyskiem 500 GB to naprawdę dobra okazja do tego, aby przemyśleć jej zakup dla najbliższej osoby.

Nie wiadomo jednak do kiedy obniżona cena będzie obowiązywać, dlatego warto pospieszyć się z zakupem, a nie czekać do ostatniej chwili.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.