Player.pl jest już całkowicie płatny

Player.pl jest już całkowicie płatny

Serwis Player.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów wideo na życzenie. Do tej pory, część usług platformy była darmowa, a my bez żadnych opłat mogliśmy oglądać wiele filmów i seriali. Kilka dni temu ta sytuacja uległa zmianie, a serwis jest już dostępny jedynie w płatnych pakietach.


Podstawowy pakiet "Player", który umożliwi dostęp do całej biblioteki serwisu, z wyłączeniem produkcji Canal+, HBO i TVOD, zawiera wszystkie produkcje TVN. Materiały są dostępne bez przerw na reklamy. Plan kosztuje 15 złotych miesięcznie (7,50 zł za pierwsze 30 dni).

Tańszą opcją jest z kolei pakiet "Player z reklamami". Zawiera on te same produkcje co poprzedni pakiet, jednak z przerwami na reklamy. Jego koszt to 8 złotych miesięcznie (4 zł za pierwsze 30 dni).

Ostatni - "Player + TV" to najbardziej zaawansowany plan. Oprócz treści z pakietu "Player" w ofercie znajduje się streaming blisko 30 kanałów telewizyjnych. Cena pakietu to 30 złotych miesięcznie (15 zł za pierwsze 30 dni).

Ceny pakietów na Player.pl


Co jest powodem zmian na platformie? Według TVN Grupa Discovery, płatne pakiety mają zrekompensować niższe zasięgi reklamowe. To efekt m.in. trwającej obecnie pandemii, gdzie wartość reklamy straciła na wartości, natomiast użytkownicy są bardziej skłonni płacić za treści w internecie.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.