Play przekaże 200 tysięcy złotych dla WOŚP za charytatywny teledysk YouTuberów!

Play przekaże 200 tysięcy złotych dla WOŚP za charytatywny teledysk YouTuberów!

Tak! Play przekaże 200 tysięcy złotych za teledysk do utworu "Stary człowiek i może" na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W klipie wystąpili twórcy współpracujący na codzień z Play. 


Drugiego stycznia na kanale Play opublikowany został teledysk w którym wystąpili m.in Z Dupy, Izak, Red Lipstick Monster, Szparagi, Blowek, Drollecaster, JDabrowsky oraz Mówiąc Inaczej. Utwór nosi nazwę "Stary człowiek i może", a jego motywem jest tegoroczna zbiórka Wielkiej Orkiestry dla seniorów. Autorem tekstu i reżyserem teledysku jest sam Maciej Dąbrowski.

Teledysk wygenerował już 2 miliony wyświetleń, a co za tym idzie - Play przekazuje 200 tysięcy złotych dla WOŚP. Licznik ten wciąż rośnie, dlatego gorąco zachęcamy do promowania filmu.Co więcej, dziś o godzinie 19.30 na głównej scenie w Warszawie pojawi się Maciej Dąbrowski, który zaśpiewa piosenkę przed publicznością i milionami widzów. Życzymy powodzenia!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AKCJACH POLSKICH TWÓRCÓW DLA WOŚP. KLIKNIJ TUTAJ.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.