Filmik z easter-eggami z produkcji Pixara viralem! To po prostu trzeba zobaczyć

Filmik z easter-eggami z produkcji Pixara viralem! To po prostu trzeba zobaczyć

Od wielu lat powstaje wiele fanowskich teorii na temat tzw. easter egg'ów w animacjach wytwórni Pixar. Internauci cały czas doszukują się kolejnych znajdziek, a wiele z nich potwierdza się wraz z datą premiery kolejnych filmów. Film opublikowany kilka dni temu na oficjalnym fanpage'u bajki Toy Story  pokazuje jak zwięzłe i przemyślane są kinowe hity ich produkcji!


 

Facebook'owy film powyżej stał się niezwykle popularny, w tydzień osiągając ponad 13 000 000 wyświetleń. Potwierdza on wszystkie dotąd zebrane, a nawet jeszcze nie odkryte teorie fanów i pokazuje, w których dokładnie momentach powinniśmy zwrócić na nie uwagę.

Prawdopodobnie, w tym krótkim materiale, znajdziemy wszystkie możliwe nawiązania do swoich innych filmów, jakie zastosował Pixar. Podobne sytuacje miały miejsce już wcześniej kiedy to Disney (który to w 2006 roku przejął animacyjnego giganta) rozwiewał wcześniejsze rozważania fanów, potwierdzając np. iż ciężarówka Pizzeri Pizza Planet, znana głownie z bajki Toy Story, celowo pojawia się w prawie każdym filmie wytwórni.

Jak więc widać warto jest zwracać uwagę na szczegóły zawarte w przyszłych animacjach Pixara, a może są jeszcze jakieś pominięte przez internautów i celowo nie potwierdzone przez wytwórnie. Z pewnością natomiast można powiedzieć, że zastosowany został świetny zabieg, aby zachęcić ludzi do zbadania czy też przypomnienia sobie filmów z dzieciństwa raz jeszcze.

pizza-planet-truck-in-pixar-movies1

A wy co sądzicie o całej tej sprawie? Czy już wcześniej zauważyliście kilka z pokazanych easter egg'ów? Piszcze w komentarzach!


Źródło miniaturki: lockerdome


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl