Piosenka SexMasterki

Piosenka SexMasterki "podbija" YouTube

O swojej "petardzie" SexMasterka opowiadała widzom na Snapchacie już jakiś czas temu. Później rozpoczęło się wielkie odliczanie, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że wielką niespodzianką jest...piosenka! "Poka Sowe"  nie zdobyło niestety (o dziwo) ogromnego uznania ze strony fanów, ale statystyki teledysku i samej piosenki robią wrażenie.
Jak mogliśmy się już wcześniej domyśleć, "przebój" SexMasterki musiał być o tym, na czym autorka zna się najlepiej. Nie bez powodu teledysk mogą obejrzeć osoby tylko pełnoletnie. Niestety cały projekt spotkał się z ostrą krytyką, a głos twórczyni został porównany do znanego syntezatora mowy Ivona. Internauci śmieją się z pomysłu, a ich krytyczne zdanie można zobaczyć praktycznie na każdym kroku. Wzmianka o piosence pojawiła się także na stronach takich jak Pudelek, Pikio, Interia czy WP i nigdzie nie znajdziemy żadnych pozytywnych opinii.

Mimo wszystkich negatywnych komentarzy, teledysk nadal cieszy się popularnością. W ciągu 24 godzin teledysk obejrzało blisko milion osób, a na ten moment ilośc wyświetleń to już około 2 miliony, przy czym aż 200 tysięcy osób uznało, że materiał zasługuje na "łapkę w dół". Oprócz YouTube'a, SexMasterka postanowiła podbić również iTunes, gdzie najwyżej znalazła się na 5 miejscu listy przebojów, czyli najchętniej pobieranych piosenek.


Wiele osób uważa, że była to desperacka próba przyciągnięcia uwagi i zgodnie stwierdza, że SexMasterka nie powinna się tym zajmować. Sama twórczyni przyznaje, że nie będzie robić tego profesjonalnie, a piosenka powstała w wyniku jej zainteresowania muzyką.

Co o piosence sądzą inni YouTuberzy?


SexMasterka do całej fali krytyki podeszła z dystansem i sama śmieje się z śmiesznych przeróbek jej zdjęć. Na swoim Snapchacie opublikowała te, które najbardziej przypadły jej do gustu, a wśród nich pojawił się też rebus przygotowany przez Wielmożnego Igora.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.