Dawid Fazowski robi własne piwo!

Dawid Fazowski robi własne piwo!

Widzowie Dawida Fazowskiego z kanału "Przez Świat na Fazie" od kilku tygodni nie mają powodów do niezadowolenia. Twórca rozpoczął bowiem publikację serii z podróży po Polsce, kilka dni temu ruszył w kolejną ekscytującą wyprawę, a dziś ogłosił, że... robi własne piwo!


Seria materiałów z podróży Dawida po Polsce trwa w najlepsze. Do tej pory Fazowski podzielił się z widzami 4 odcinkami z wszystkich północnych województw naszego kraju. Jakby tego było mało, na swoich mediach społecznościowych podzielił się kilka dni temu informacją, że wybiera się za granicę. Cel okazał się niezwykle zaskakujący, bowiem Faza tworzy obecnie materiał w Armenii, która zaledwie kilkanaście dni temu wprowadziła stan wojenny, po walkach zbrojnych z Azerbejdżanem w Górskim Karabachu. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Taka sytuacja... Pojechałem zdać relację z aktualnych wydarzeń w tym regionie gdyż jak wiadomo w Górskim Karabachu wybuchła wojna... Wiem co robię ,wiem kiedy się wycofać więc nie martwcie się. Co do wjazdu do Górskiego Karabachu, jak wiadomo trwa tam konflikt i granica raz jest zamknieta raz otwrta. Dlatego jadę tam koczować i czekać na otwarcie. Z tego co uda mi sie nakręcić powstanie odcinek specjalny. Chce pokazać co się tam dzieje. Dla nas Polaków Ormianie są jak bracia (od dziesiątek lat mieszkają z nami w Polsce) i myślę że warto zrobić materiał o tym wszystkim. Pozdrawiam was serdecznie. Oby ten konflikt zakończył się jak najszybciej i nie pochłaniał więcej ofiar...


Post udostępniony przez Przez Świat na Fazie (@przez_swiat_na_fazie)


Dziś Dawid podzielił się kolejną zaskakującą wiadomością. We współpracy z Browarem Waszczukowe zrobił wspólne piwo pod nazwą "PILS NA FAZIE". Twórca o nowym trunku pisze:
To połączenie lubelskiego chmielu marynka i czeskiego żateckiego. Klasyczny i mocno nachmielony pils to gratka dla każdego fana piwa i nie tylko dla fanów kraftu. Mi smakuje pieruńsko dobrze. Zapraszam do oglądania filmu jak i skosztowania piwa.

Na kanale Fazy pojawił się dziś blisko 15-minutowy film, w którym podróżnik pokazał gdzie oraz w jaki sposób powstaje jego piwo we współpracy z browarem.Widzowie wyrazili zadowolenie z wiadomości o "Pilsie na Fazie", jednak jak się okazuje, póki co napój będzie dostępny tylko w kilku miejscach w Polsce. Ta sytuacja może się jednak wkrótce zmienić, a piwo może pojawić się w całym kraju. Wszystko zależy od zainteresowania produktem i chęci współpracy hurtowni, które rozprowadzą pilsa po barach, pubach i sklepach spożywczych czy alkoholowych we wszystkich większych miastach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.