Pierwszy wjazd na chatę w 360°!

Pierwszy wjazd na chatę w 360°!

Trwający od prawie dwóch lat projekt Jacka Gadzinowskiego od początku cieszył się dużym zainteresowaniem na polskim YouTube. Mimo tego, że co odcinek możemy zobaczyć innego twórce, opowiadającego o swoim domowym zaciszu, forma odcinków od początku była taka sama. Zmieniło się to dzisiaj, ponieważ ostatni - 128. odcinek serii "Wjazd na Chate" nakręcony został za pomocą kamery 360°!


 

W pierwszym nagranym w ten sposób odcinku Wjazdu na Chate, Jacek odwiedził Sariel'a, którego kanał przepełniony jest filmami ogólnie związanymi z tematyką klocków LEGO. Znajdziecie tam różnego rodzaju recenzje, unboxingi i filmy przedstawiające bardzo kreatywne zastosowanie duńskich klocków.


Najpopularniejszy film tego twórcy ma ponad 4 miliony wyświetleń i został opublikowany aż 7 lat temu! Możecie go obejrzeć poniżej:


Widzowie nie powinni się jednak przyzwyczajać do użytej w filmie technologii ponieważ jak sam Jacek wspomniał w komentarzu przypiętym pod filmem, nie jest jej zwolennikiem i póki jest na tym etapie co teraz nie zamierza z niej regularnie korzystać.
Testowy odcinek w tej technologii, chociaż nie jestem jej zwolennikiem i wątpię bym szerzej korzystał z niej na razie, bo jakość mnie na razie nie powala. Druga sprawa - prosiliście o odcinek, więc nie narzekajcie. Technologia dokładnie jest taka jak na w tym filmie ;) jeśli są to kamery dostępne na rynku dla zwykłych zjadaczy chleba/ Jeśli będą ciekawsze jakościowo rozwiązania, z chęcią je przetestuje.

Formę odcinka należy więc traktować testowo i bardziej jako ciekawostkę niż regularny format. Opcja filmów 360 pojawiła się na YouTube stosunkowo niedawno i bardzo ciekawe jest, co widać szczególnie na zagranicznych kanałach, jak szybko się ona rozwija.


A co wy sądzicie o formie nowego odcinka Wjazdu na Chate? Czy lubicie filmy nagrane technologią 360°? Piszcie koniecznie w komentarzach! :D


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl