Pierwszy vlog Serafina już na YouTube!

Pierwszy vlog Serafina już na YouTube!

Mało kto nie zna popularnego programu rozrywkowego Serafina, w którym mówi o wszystkim co dziwne, kontrowersyjne lub głośne i opisuje to na swój własny, śmieszny sposób. Stali widzowie na pewno będą zdziwieni postanowieniem youtubera, ponieważ po raz pierwszy na jego kanale pojawił się vlog! Co możemy w nim zobaczyć?


Pomysł na vlogi przyszedł sporadycznie i twórca stwierdził, że taka odmiana może być świetną zabawą. W zeszłą sobotę Serafin nagrał swojego pierwszego vloga, lecz zanim go opublikował, poinformował o tym fakcie swoich fanów na Facebook'u i Instagramie z zapytaniem, czy taka forma filmów im odpowiada. Jego pomysł bardzo dobrze przyjął się wśród komentujących, dlatego już następnego dnia mogliśmy obejrzeć materiał.


Serafin już na samym początku filmu opowiedział o swoim problemie. Około miesiąc temu zakupił samochód, zarejestrował go i jak na złość właśnie w poniedziałek 18 lipca musi odebrać dowód rejestracyjny. Nie było by w tym nic strasznego, gdyby nie to, że Serafin uświadomił to sobie dopiero dwa dni przed. W dodatku przebywał akurat w Toruniu, mimo, że po odbiór musiał udać się do Wrocławia.


W dalszej części vloga możemy zobaczyć nowe okulary, które dostał twórca. Nie wydaje się to wyjątkowo ciekawe, lecz Serafin ujawnia ich skryte właściwości. Szkła, w słoneczny dzień robią się ciemne, tym samym zamieniając okulary na przeciwsłoneczne, a gdy na dworze nie świeci słońce, wracają do normalności. Jest to świetna sprawa dla kogoś, kto nie lubi być zaskakiwanym przez pogodę.


 Po południu Youtuber oznajmił, że przygotowuje się do nagrania kolejnego filmu na kanał, a po tym spakuje się na wyjazd do Wrocławia. Jednak zanim wyruszy po odbiór dowodu, chce jeszcze kupić uchwyt ręczny z ekranem LCD do jego kamery, który przyda się do tworzenia przyszłych vlogów. Po nagraniach, Serafin zjadł szybką przekąskę w postaci pitnego jogurtu i suchej bułki, opisał swój mały problem z Powerbankiem i ogarnął w domu, by móc za moment pojechać do bliskiej Bydgoszczy po upragniony sprzęt. Po udanym zakupie wrócił do domu w Toruniu i stwierdził, że do Wrocławia wyjedzie jednak następnego dnia (niedziela - 17 lipca) z rana.
Co myślicie o jego vlogu? Czy Serafin powinien nagrywać je częściej? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.