Pierwszy vlog na kanale GimpSound!

Pierwszy vlog na kanale GimpSound!

Mimo, że poboczny kanał Gimpera (GimpSound) został założony jakiś czas temu to nie działo się na nim zbyt wiele. Jako, że 12 sierpnia będzie miała premierę druga płyta Gimpsona, Tomek postanowił nieco poruszyć działalność na drugim kanale, aby poniekąd sprawdzić ile osób śledzi go aktywnie i ilu wiernych widzów ma u swego boku.


Na GimpSound pojawiały się do tej pory materiały pokroju making-of ukazujące wpadki, zabawne momenty z nagrań teledysków do utworów Niepowstrzymany oraz Bombsite A. Parę dni temu byliśmy świadkami opublikowania próbki wszystkich utworów, które znajdą się na drugim krążku noszącym tytuł "Niepowstrzymany". Kilka sekund danego kawałka miało zachęcić potencjalnych nabywców do zdecydowania się, czy warto zaopatrzyć się w płytę, bądź też nie. Ten materiał już sam w sobie był pewną zajawką przypominającą, że dwunasty sierpnia będzie ważnym dniem nie tylko dla Gimpera, lecz również dla jego wiernych widzów i słuchaczy, którym muzyka tworzona przez tego twórcę po prostu się podoba.
Wczoraj natomiast Tomek wrzucił na swój drugi kanał pierwszy vlog, którym rozpoczął nową, regularną serię na GimpSound. Mówi w nim między innymi o planowanej na jesień trasie koncertowej, która obejmować ma w głównej mierze mniejsze miejscowości. Wszystko to ze względu na zaobserwowane przez siebie zachowania ludzi na Rich Tour. W małych miastach po prostu wyczuwał , że osoby przyszły do klubu dla danego twórcy, bo go śledzą, a nie dlatego, że po prostu jakaś sławna osoba się tam pojawiła. Vlogi mają być również pewnego rodzaju treścią, która dotrze tylko do tych, którzy naprawdę są zainteresowani twórczością Tomka i śledzą dokładnie to, co tworzy. Pełen materiał możecie obejrzeć poniżej:
Przypominamy jeszcze raz, że premiera płyty "Niepowstrzymany" odbędzie się 12 sierpnia. Po pewnym czasie utwory zostaną udostępnione na YouTube. Czekamy z niecierpliwością!


Kupujecie płytę Gimpsona? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.