Pierwszy fanmail u Gimpera!

Pierwszy fanmail u Gimpera!

Większość twórców na YouTube posiada własną skrytkę pocztową, na którą widzowie mogą przysyłać upominki. Gdy zbierze się ich odpowiednia liczba youtuber nagrywa materiał, w którym przedstawia większemu gronu osób to, co otrzymał. Gimper był małym wyjątkiem od reguły, bo jeszcze nigdy nie organizował czegoś takiego na większą skalę. Dzisiaj się to zmieniło.


Tomek wrzucił bowiem na swój kanał pierwszy odcinek z serii Hajsownicze przesyłki, która urozmaiciła jeszcze bardziej integrację youtubera z widzami. Premierowy odcinek prowadzony jest w oryginalnym, ciekawym i zabawnym, jak przystało na Gimpera stylu. Dostał on kilka naprawdę ciekawych przesyłek, takich jak wypalane w drewnie logo grupy Hajsowników Gimpera - feniks - oraz dużą liczbę listów, w których zawarte były podziękowania za jego twórczość. Nie zabrakło także nietypowych paczek ze zdjęciami youtubera oraz filmem ze... zdjęciami Tomka! Pełen materiał oraz adres skrytki pocztowej możecie zobaczyć w materiale poniżej:
Warto zaznaczyć, że nie był to pierwszy raz Gimpera w tego typu roli. Dokładnie rok temu, na kanale JDabrowskiego pojawił się materiał, w którym Tomek wraz z Kolegą Ignacym otworzyli paczki od fanów. Nie było to prezenty dla nich, lecz dla Jasia, który leżał zakneblowany na kanapie za nimi:
My czekamy na kolejny ciekawy film od Gimpera, bo od tego nie mogliśmy się wręcz oderwać!


A Wy, jak oceniacie nową inicjatywę na kanale Gimpera? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.