Pierwszy cover Pauliny z kanału Lisie Piekło!

Pierwszy cover Pauliny z kanału Lisie Piekło!

Każdy z was na pewno zna kanał Lisie Piekło. Pauliny i jej charakterystycznego poczucia humoru nie sposób przecież zapomnieć, po obejrzeniu jakiegokolwiek jej materiału. Zaledwie wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć jej udział w najnowszym klipie Szparagów, o którym możecie przeczytać tutaj, a niedługo później ogłosiła nagranie swojego solowego wykonu. Pierwszy cover Lisiego Piekła został już opublikowany!


Widzowie Pauliny są już przyzwyczajeni to sarkazmu i ironii, które prezentuje w większości swoich filmów. To samo można także powiedzieć o umiejętnościach wokalnych i fascynacji muzyką, którą pokazała m.in. nagrywając słynny już „YouTuberki vs Hejterzy” wraz z dziewczynami z kanału Szparagi, Mówiąc Inaczej oraz Red Lipstick Monster. Tym raz postanowiła jednak spróbować swoich sił w krótkim, samodzielnym wykonie i właśnie tak powstał pierwszy cover Lisiego Piekła. My spodziewaliśmy się poważnego, profesjonalnego dzieła, ale jak wiadomo, Paulina lubi zaskakiwać. Wzięła na warsztat utwór Ewy Farny „Na ostrzu”, gdzie udało jej się nie tylko idealnie odwzorować styl, w jakim ten utwór został wykonany oryginalnie, ale przy okazji także go sparodiować. Zobaczcie to sami!
Satyra w jej wykonaniu opiera się na tematyce...jedzenia. Musimy przyznać, że jest to bardzo ciekawa interpretacja tekstu piosenki „Na ostrzu”. Tytuł dotyczy po prostu noża i trudnego wyboru jego rodzaju do zrobienia jakiegoś dobrego dania. Pomimo tego, że pierwszy cover Lisiego Piekła jest pewną formą parodii, to musimy przyznać, że wokal twórczyni YouTube, sam w sobie, jest naprawdę dobry. O swoim muzycznym guście Paulina nie raz wspominała w swoich materiałach, ale w wykonaniu typowo popowym nie mieliśmy jej jeszcze okazji usłyszeć. Taka forma filmów na jej kanale zdecydowanie nam odpowiada i nie możemy się doczekać, aż pojawi się ich więcej. Zobaczcie też zdjęcia, które stanowiły zapowiedź pierwszego coveru w muzycznej karierze Lisiego Piekła.


Nowa produkcja na YT powstaje...


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lisie Pieklo (@lisiepieklo)


Juz jutro na kanale mój pierwszy cover!! Boję się, imnotapro 😁😬😁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lisie Pieklo (@lisiepieklo)A jak Wam podoba się to wykonanie? Chcielibyście usłyszeć Paulinę także w innych utworach? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl