Pierwsze w Polsce

Pierwsze w Polsce "MMA YouTuberów" za nami!

Wczoraj po godzinie 22:00 pierwszy raz mieliśmy okazję oglądać na żywo "MMA YouTuberów"! Tym razem do walki stanęli Saju oraz Sleepek. Ich pojedynek cieszył się dużą popularnością, a stream z wydarzenia obejrzała ogromna liczba widzów. 


Saju z ekipy Inetkox walkę oficjalnie zapowiedział już na początku tego roku. Na pojedynek Paweł wyzwał swojego hejtera - Sleepka. Pojedynek odbył się pod okiem prawdziwego i profesjonalnego sędziego podczas gali "Night of Champions" organizowanej w Środzie Wielkopolskiej.


Walka rozpoczęła się chwilę po godzinie 22. Saju i Sleepek walczyli ze sobą przez kilkanaście minut. Zwycięzca tego pojedynku mógł być tylko jeden, a decyzją sędziego został nim Sleepek. Saju musiał uznać wyższość swojego hejtera, jednak należą mu się gratulacje za zdrowe podejście do walki i organizacje spotkania.


Cała walka transmitowana była na kanale Inetkoxtv na Twitchu. Liczba widzów przerosła wszystkie oczekiwania. Podczas pojedynku na streamie pojawiło się prawie 60 tysięcy osób w jednym momencie. Dla tych, którzy nie byli w stanie zobaczyć spotkania na żywo, Koxy umieściły nagranie walki na swoim kanale na YouTube.


Brawa dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie walki. Takie wydarzenie było świetną okazją do konfrontacji poza internetem. My nie możemy doczekać się już spotkań innych YouTuberów.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.