Pierwsze Funny Moments na kanale Izaka!

Pierwsze Funny Moments na kanale Izaka!

Pomysłów nowych serii na kanale izak LIVE najwyraźniej Piotrowi nie brakuje. Właśnie dziś pojawiło się pierwsze Funny Moments z udziałem twórcy. Jego autorem jest jeden z widzów o nicku Belzi. Stworzył on kompilację najbardziej zabawnych momentów z ostatnich streamów Izaka.


Fragmenty trasmisji na żywo pokazane w powyższym materiale, są bardzo dobrze znane osobom, które regularnie oglądają Izaka na Twitch'u. Możemy przypomnieć sobie najśmieszniejsze sytuacje, które miały miejsce podczas gry w "Rust", dziwne zachowania twórcy YouTube podczas użytkowania Virtual Reality, a nawet okoliczności, które skłoniły Paulinkę do wypowiedzenia przekleństwa. Oczywiście nie wymieniliśmy wszystkiego, żebyście osobiście mogli sprawdzić filmik i pośmiać się z rzeczy, które mogły ominąć Was podczas stream'ów.


Sugerując się zapowiedziami Izaka, nie jest to tylko jeden, wyjątkowy materiał na jego kanale, ale początek zupełnie nowej serii. Z opisu filmu możemy dowiedzieć się, że jeżeli ta niecodzienna odmiana spodoba się widzom, to co tydzień publikowana będzie 5 - minutowa produkcja typu Funny Moments. Wszyscy, którzy oglądają Piotra, mają teraz niepowtarzalną okazję do popisania się swoją kreatywnością!
Od dziś rusza nowa seria na kanale Stream Funny Moments! Co tydzień będę wrzucał około 5 minutowe filmiki z najlepszymi momentami ze streamów!Po dużej ilości łapek w górę i pozytywnych komentarzach możemy stwierdzić, że pomysł na serię przyjmie się, a może nawet stanie tradycją, jaką kiedyś były słynne Overwatch'e. Najwidoczniej widzom Izaka nie przeszkadza wulgarność obecna w pierwszym Funny Moments, której na kanale tego twórcy wcześniej nie mogliśmy znaleźć. Czyżby szykował się wielki przełom izak LIVE?A czy Wy jesteście fanami takiej formy filmów na kanale Izaka? Koniecznie piszcie swoje opinie w komentarzach!


Joanna Kowalska


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.