Coca-Cola ponownie otwiera sezon świąteczny nową reklamą!

Coca-Cola ponownie otwiera sezon świąteczny nową reklamą!

Już za chwilę połowa listopada, co oznacza, że niedługo będziemy na ostatniej prostej do Bożego Narodzenia. Świadczy o tym również pierwsza w tym roku świąteczna reklama Coca-Coli, która właśnie pojawiła się na YouTube.


O świętach, które powoli się zbliżają, najlepiej przypominają nam wystawy w sklepach i reklamy telewizyjne, które znacznie wcześniej rozpoczynają sezon przygotowań. Okres związany z reklamami dotyczącymi Bożego Narodzenia rozpoczyna się zazwyczaj już w listopadzie. W tym roku jednak niektórzy internauci znacznie wcześniej zatęsknili za Bożonarodzeniowym klimatem i już pod koniec września statystyki "Last Christmas" zaczęły szybować w górę.

Jak co roku, zgodnie z tradycją, sezon ten oficjalnie otwiera reklama Coca-Coli ze świąteczną ciężarówką, którą możemy oglądać w zarówno w telewizji, jak i w internecie. Tegoroczna, o nazwie "Podaruj radość #jakMikołaj" opowiada historię, która pokazuje, że szczególnie w tym okresie warto pomagać innym i podarować im radość.W zeszłym roku, w okolicach świąt Bożego Narodzenia, ciężarówki Coca-Coli ruszyły w trasę po całej Polsce. Odwiedziły największe miasta, w których można było je obejrzeć, uczestniczyć w atrakcjach zorganizowanych przez firmę oraz zdobyć puszkę Coli z własnym napisem. W niektórych miastach można było spotkać również kilku znanych YouTuberów, którzy współpracują z marką. Co roku uczestniczą oni w różny sposób w świątecznej akcji Coca-Coli. Dwa lata temu pojawili się również w oficjalnych reklamach, które można było oglądać w telewizji.

Z pewnością w tym roku twórcy również zaangażują się w akcję, tym bardziej że Coca-Cola będzie wspierać "Szlachetną Paczkę". Mamy nadzieję, że z tego połączenia powstanie akcja, która pomoże najbardziej potrzebującym miło spędzić Gwiazdkę. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak wyczekiwać akcji Coca-Coli i śledzić profile współpracujących z nią YouTuberów.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl