Pierwsza płatna wypożyczalnia filmów na YouTube!

Pierwsza płatna wypożyczalnia filmów na YouTube!

Być może część z Was zna kilka filmów, które chętnie byście zobaczyli, ale nie zdążyliście na nie pójść do kina. Mamy na to rozwiązanie. W internecie funkcjonuje już kilka płatnych wypożyczalni filmowych, takich jak: Netflix, Onet VoD albo Kinoplex. Niedawno ruszył pierwszy w Polsce, płatny serwis VoD (z ang. Wideo na życzenie) na YouTube -  Sala Kinowa Premium.


Kanał ten należy do sieci partnerskiej Independet Digital. W swojej bazie posiada na razie tylko 54 filmy, ale jak zapowiadają twórcy, w przyszłości pojawią się nowe hity. Film wypożyczymy w cenie 5 lub 9 zł. Mamy 30 dni na obejrzenie go ale jeżeli już zaczniemy odtwarzać wideo, czas ten skraca się do 48 godzin. Jeżeli, chcielibyście pobrać film to musicie wydać już 19 albo 25 zł. Płatności dokonuje się za pośrednictwem Google Payments.


W ofercie Sali Kinowej znaleźć można polskie i zagraniczne filmy, takie jak "Body/Ciało", "Żyć nie umierać" lub "Kobieta w klatce".  Jest to na pewno bardzo ciekawy kanał dla wszystkich osób, które chcą bez problemu i legalnie oglądać ciekawe filmy. Zobaczcie trailer kanału poniżej:



Będziecie wypożyczać filmy na YouTube? 


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu