Pierwsza kobieta w turboKRZYCHU!

Pierwsza kobieta w turboKRZYCHU!

Można by powiedzieć, że w piłkę nożną grają tylko mężczyźni, jednak zdarzają się też wyjątki. Mówi się, że rzadko kiedy widzi się na boisku dziewczyny, które potrafią dobrze grać w tę dyscyplinę. Tym razem sytuacja się zmieniła za sprawą Krzysia Golonki, który zaprosił do swojego programu Paulinę Perczyńską znaną z kanału GlamPaula oraz GramPaula.


TurboKRZYCH, czyli seria zainicjowana przez Krzysztofa Golonkę, cieszy się niebywałym zainteresowaniem. Zaproszeni przez YouTubera goście mierzą się w kilku zadaniach futbolowych, takich jak strzały w poprzeczki, freestyle z piłką, czy rzuty karne. Krzysiek sprawdza umiejętności piłkarskie nie tylko YouTuberów i streamerów, ale i e-sportowców, którego przykład stanowi PashaBiceps. Można powiedzieć, że już wtedy zaczął się przygotowywać do meczu z SK Gaming. Więcej o tym meczu znajdziecie w naszych artykule, do którego link znajdziecie tutaj.

Wczoraj na kanale Trenuj z Krzychem został opublikowany odcinek, w którym po raz pierwszy od rozpoczęcia serii wystąpiła kobieta. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, była to GramPaula. Mimo że w piłkę nożną grała tylko na lekcjach wf-u, pokazała, że nie straciła formy od tamtego czasu. Warto napomnieć, że w dzieciństwie tańczyła w balecie, a także była znakomitą cheerleaderką. Tym razem na boisku udowodniła, że całkiem dobrze radzi sobie też z futbolem. Poniżej znajdziecie odcinek z jej udziałem.

Jednakże to nie koniec piłkarskich poczynań Pauli i Krzycha. Na końcu powyższego filmiku poinformowani zostaliśmy, że dalszą część zmagań obejrzymy na kanale "Rusz się K!". W tym odcinku YouTuberka będzie miała za zadanie ustrzelić bramkę ogromną piłką, zmierzyć się w 1 na 1 w stroju sumo, a także strzelić karnego na ślepo. Jeżeli jesteście ciekawi, jak jej poszło, to koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.