Pieniądze na operację Wiesława Wszywki zebrane w niecałe 2 godziny!

Pieniądze na operację Wiesława Wszywki zebrane w niecałe 2 godziny!

Na pewno część z Was Pana Wiesława kojarzy z filmików, w których testował on różnego rodzaju napoje alkoholowe. Pan Wiesław od miesięcy z bólem biodra, które uniemożliwiało mu normalne funkcjonowanie. Dzięki dzisiejszej zbiórce przyszłość Wiesława Wszywki maluje się zdecydowanie bardziej kolorowo. 


Pan Wiesław ma 61 lat i cierpi na zwyrodnienia stawu biodrowego czwartego stopnia - jest to ostatni stopień zwyrodnienia, bardzo zaawansowany który wymaga zabiegu wszczepienia endoprotezy. Choroba ta wiąże się z dużym bólem, który towarzyszy przy każdym stawianym kroku, przez co bardzo utrudnia to normalne funkcjonowanie Panu Wiesławowi.  Okres oczekiwania na refundowany zabieg waha się między 5-7 lat.

Niecałe dwie godziny temu na kanale, gdzie były publikowane filmiki Pana Wiesława pojawił się materiał z apelem o pomoc. Kwota, która była potrzebna do osiągnięcia celu czyli prywatnego zabiegu to około 20 tysięcy złotych. Nikt nie przewidział tego, co się wydarzyło w ciągu niecałych 120 kolejnych minut...W niecałe 2 godziny przekroczony został próg 20 tysięcy złotych, w momencie tworzenia tego artykułu kwota zbliża się do 25 tysięcy. Z tego co możemy przeczytać na stronie zbiórki, pieniądze które zostaną po opłaceniu zabiegu, będą przeznaczone na remont mieszkania Pana Wiesława, bądź operacje zaćmy oka, z którą również się boryka.

zrzut-ekranu-2016-10-30-o-20-33-30

Za zbiórkę odpowiedzialny jest Dawid Rycąbel - to właśnie on zrealizował wszystkie filmy z udziałem Wiesława Wszywki. Chwile temu na stronie zbiórki ogłosił, że została zebrana wymagana kwota i podziękował wszystkim, którym zależy na zdrowiu Pana Wiesława.

fireshot-capture-31-pomoc-dla-wieslawa-wszywki-dawid-ryca%cc%a8bel-i-pom_-https___pomagam-pl_wszywka

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.