Pięć lat twórczości Cyber Mariana

Pięć lat twórczości Cyber Mariana

Cyber Marian jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich YouTuberów. Nie tylko u nas w kraju, lecz na całym świecie. O jego produkcjach nieraz mówiły zagraniczne media. Zawdzięcza to swojemu profesjonalizmu, a także ciężkiej i wytrwałej pracy. Dzisiejszy dzień jest dla niego szczególny.


31 stycznia 2011 roku, czyli dokładnie 5 lat temu, Marian założył swój kanał. Jego pierwszy filmik zdobył ponad 140 tysięcy wyświetleń. Twórca szybko zdobył sławę, nagrywając trzy materiał na swój. Zapoczątkował on jedną z najlepszych jego serii – „Ukryty Polski – MEGA MIX”, w którym w zagranicznych piosenkach, doszukiwał się ukrytych polskich słów. W ciągu tygodnia pierwszy jego mix obejrzano łącznie milion razy. Już wtedy był to niezły wynik, teraz film ten ma już 5 milionów odsłon.Największym hitem Mariana, do tej pory okazali się „Brzydcy i Wściekli” – filmik będący parodią traileru, najnowszego filmu z serii „Szybcy i Wściekli”. Pięć milionów wyświetleń oraz 62 tysiące łapek w górę pokazują, jak bardzo materiał ten spodobał się widzom. O tej produkcji, wspominały także zagraniczne telewizje będące pełne podziwu dla twórcy. Filmik możecie zobaczyć poniżej:Cyber Marian przyznaje, że każda produkcja pochłania mu wiele czasu. Kiedy wykorzystuje green screen'a to szybko kręci sceny ale za to bardzo długo musi je montować, dodając różne efekty specjalnie. Odwrotnie jest, gdy robi zdjęcia są w plenerze. Dobór odpowiedniego miejsca, ekipy a także samo nakręcenie filmu zajmuje masę czasu. Wtedy jednak montaż nie jest już tak czasochłonny.


Początki nie były dla niego łatwe, ponieważ przez 7 lat musiał zmagać się z chorobą nowotworową. Dzięki temu okresowi, nabrał dystansu do siebie i życia, co umożliwia mu tworzenia takich materiałów.


Podsumowując, okres pięciu lat twórczości YouTubera pozwolił mu zdobyć prawie pół miliona widzów, nakręcić 223 filmy, które łącznie obejrzano 85 milionów razy. Jest to na pewno nie lada wyczyn. Życzymy Cyber Marianowi dalszych sukcesów na YouTube. A czego Wy mu życzycie?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu