Piąty sezon

Piąty sezon "Rick i Morty" coraz bliżej! Do sieci trafił nowy zwiastun

Adult Swim udostępniło nowy zwiastun "Ricka & Morty’ego". Piąty sezon pojawi się już w czerwcu tego roku!


Niedawno pojawił się kolejny zwiastun od Adult Swim, który przedstawia nowe sceny z 5 sezonu "Ricka & Morty’ego". Serial powróci ponownie w 21 czerwca i będzie liczyć 10 odcinków. Co czeka nas tym razem? Przede wszystkim nawiązania do serialu animowanego "Voltron" oraz superbohaterów Marvela. Możemy spodziewać się także rozwinięcia romansu pomiędzy Mortym i jego koleżanką ze szkoły, Jessicą.

Chociaż obecnie wszystkie sezony "Ricka & Morty’ego" można znaleźć na Netflixie, to ten najnowszy pojawi się na platformie HBO GO.

Warto również wiedzieć, że niedawno zapowiedziano także pierwszy spin-off "Ricka & Morty’ego". Jak poinformowała stacja Adult Swim, dotyczyć on będzie historii Vindicatorsów - grupy bohaterów walczących z międzygalaktycznymi przestępcami."Rick & Morty" to historia genialnego, socjopatycznego naukowca oraz jego nieśmiałego wnuczka, który zostaje wciągnięty w niebezpieczne przygody rozgrywające się głównie poza naszą planetą. W oryginalnej wersji swoich głosów postaciom użyczyli m. in.: Justin Roiland ("Spoza układu"), Sarah Chalke ("Firefly Lane"), Chris Parnell ("Saturday Night Live") i Spencer Grammer ("Greek"). Serial stworzyli Dan Harmon ("Community") i Justin Roiland.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.