Izak skomentuje turniej PGL Major Kraków 2017!

Izak skomentuje turniej PGL Major Kraków 2017!

Już w lipcu odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych w Polsce, jak i na świecie. PGL Major 2017 w Krakowie rozpocznie się już za 21 lipca, a weźmie w nim udział 8 najlepszych drużyn z całego świata. Ekipy powalczą o nagrody, których suma wyniesie aż milion dolarów, a dodatkowo wszystko skomentuje dla nas Izak!
Wśród zaproszonych drużyn znajduje się Virtus.pro. "Złota Piątka" nie będzie miała jednak tak łatwo, ponieważ będzie musiała pokonać zespoły takie jak Astralis czy FaZe Clan, ale przy pomocy polskich fanów wszystko jest możliwe.To nie koniec niespodzianek związanych z turniejem! Jak się okazało, wszystkie spotkania skomentuje dla nas Izak. Firma Fantasy Expo wykupiła wyłączne prawa do transmisji PGL Major Kraków 2017. Piotr ma na bieżąco informować o przebiegu turnieju na swoim kanale Twitch. Czy tym razem frekwencja będzie rekordowa? Tego dowiemy się już niedługo!

Pierwsza okazja do usłyszenia komentarza pojawi się już 29 czerwca, kiedy odbywać się turniej kwalifikacyjny w Bukareszcie. W zespole PENTA Sports wystąpi jeden z naszych rodaków, czyli Paweł "innocent" Mocek.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.