PGA 2017 - sprawdź najważniejsze informacje o imprezie!

PGA 2017 - sprawdź najważniejsze informacje o imprezie!

Jak co roku, Poznań na jeden październikowy weekend stanie się polską stolicą gier komputerowych i technologii. Wszystko to za sprawą kolejnej odsłony Poznań Game Arena, która to już za niecały miesiąc rozpocznie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 


Dwunasta już edycja Poznań Game Arena zagości tym razem do stolicy wielkopolski w dniach 6-8 października. Przez trzy dni większość hal znajdujących się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zamienią się w istny raj dla wszystkich fanów gier komputerowych oraz technologii. Nie zabraknie również twórców internetowych, którzy zjawią się na odbywającym się w tym samym czasie Stars4Fans.Spodziewać możemy się oczywiście ogromnej ilości atrakcji w postaci chociażby stoisk ciekawych deweloperów czy wydawców. Ci są z kolei nieustannie ogłaszani na oficjalnej stronie wydarzenia. Do dyspozycji oddane zostanie aż 10 odrębnych pawilonów, na których terenie odbędą się dwie inne towarzyszące PGA imprezy.

Mowa tutaj oczywiście o Stars4Fans, czyli wydarzeniu poświęconym twórcom internetowym (pawilon nr. 6), gdzie zagoszczą popularne osoby znane z sieci - m.in. Naruciak, Stuu czy Isamu. Ponadto w tym samym czasie trwać będzie Game Industry Conference, czyli największa konferencja dotycząca tworzenia gier w Polsce.Bilety oraz informacje o ich konkretnych opcjach na Poznań Game Arena znajdziecie w tym miejscu. W miarę przypływu wieści o tym wydarzeniu będziemy Was na bieżąco o nich informować więc śledźcie na bieżąco zarówno nasz portal, jak i stronę na Facebooku.

Wybieracie się na PGA 2017?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.