Pezet wydał własną grę mobilną

Pezet wydał własną grę mobilną

Pezet to jeden z topowych polskich raperów. Jak właśnie się dowiedzieliśmy, artysta postanowił wkroczyć w gaming i wydać własną grę mobilną. Jej tytuł to Rap Game: The Strife.


Wraz z ogłoszeniem gry mobilnej rapera, do sieci trafił teledysk o takim samym tytule, jak wspomniana produkcja. Jak dowiadujemy się z pierwszej zapowiedzi tytułu, powstała ona z zamiłowania do muzyki oraz kultury hip-hopowej oraz nawiązuje do samej historii Pezeta. Raper, który jest pomysłodawcą całej inicjatywy, o grze mówi w następujący sposób:
Rap Game: The Strife to gra, która bynajmniej nie jest żadnym rap battle. To fajna gierka na telefon, trochę „bijatyka”, trochę przygodówka z na wpół otwartym światem. Mega mnie cieszy i jara, to, że spróbowaliśmy z chłopakami zrobić coś całkowicie innego niż dotychczas a jednak bardzo spójnego z moją osobowością i charakterem. Mam nadzieję, że sporo ludzi będzie w nią grało i będzie miało taki sam albo nawet większy fun niż ja.W Rap Game: The Strife gracz eksploruje świat, w którym pokonuje atakujących go wrogów, gasi pożary czy pomaga mieszkańcom, jednocześnie uważając na czyhające zagrożenia. Za zdobyte osiągnięcia otrzymuje wirtualne pieniądze, które może wykorzystać na budowę studia nagraniowego, ulepszenie bohatera, nowe ubrania czy boostery ułatwiające grę. Gra rozpoczyna się od Ursynowa, czyli miejsca, które ukształtowało bohatera. W grze możemy spodziewać się licznych easter egg'ów i nawiązań do kultury hip-hopu.

Gra mobilna Pezeta jest darmowa i dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android. Pobierzecie ją na stronie rapgame.pl lub bezpośrednio z AppStore lub Google Play. Za produkcje Rap Game: The Strife odpowiedzialne jest HardCode Studio.

Źródło: informacja prasowa

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.