PewDiePie zepsuł sekcję komentarzy na YouTube

PewDiePie zepsuł sekcję komentarzy na YouTube

PewDiePie słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru. Jego widzowie już wiedzą, że większość rzeczy, które robi jest tylko dla zabawy i ciężko traktować to co mówi poważnie. Co takiego tym razem wymyślił YouTuber, że "zepsuł" sekcję komentarzy na YouTube?


Wszystko zaczęło się od krótkiego, raptem pięciominutowego filmiku, w którym Felix w kółko powtarza "Czy to wideo może zdobyć milion komentarzy?". Krzycząc ten slogan robi dość dziwne rzeczy, na przykład zasysa usta odkurzaczem, biega po mieście bez koszulki, tarza się po ziemi...brzmi chyba wystarczająco dziwnie.Ludzie zaintrygowani nowym pomysłem PewDiePie zaczęli w krótkim czasie zasypywać filmik falą komentarzy. Pisali wszystko co popadnie, żeby tylko dobić do wyznaczonego celu. Wreszcie, po zaledwie 15 minutach od publikacji filmu, kiedy liczba komentarzy wynosiła około 100 tysięcy, sekcja przeznaczona do komentowania została dosłownie zamknięta informacją "tymczasowo niedostępna". Zszokowani widzowie zaczęli spekulować co dalej z pobijaniem rekordu. Na szczęście YouTube szybko uporał się z problemami technicznymi i komentarze wróciły na swoje miejsce. Jak się okazało film Felixa bez problemu osiągnął docelowe rezultaty, ba, nawet więcej, aktualna liczba komentarzy wynosi ponad 5 milionów i z chwili na chwilę jest ich coraz więcej. Widzowie uparcie dążą do 10 milionów komentarzy. Czy im się uda zobaczymy niebawem. Mimo wszystko, sama liczba pięciu milionów jest już kolosalną sumą.Warto także wspomnieć, że wcześniej Pewds organizował podobne akcje. Na przykład z wbijaniem konkretnej liczby łapek w górę lub w dół. Oczywiście udało mu się. Pod ostatnim tego typu filmikiem zgarnął ponad 2,5 miliona łapek w dół, gdzie oczekiwał jedynie miliona. Do tej pory jednak nigdy nie udało mu się wpłynąć swoimi pomysłami nawet na działanie serwisu, więc jest to dość niespotykany widok. Gratulujemy Felixowi osiągnięcia celu i jesteśmy ciekawi czym następnym razem nas zaskoczy.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.