PewDiePie z rubinowym przyciskiem za 50 milionów subskrypcji!

PewDiePie z rubinowym przyciskiem za 50 milionów subskrypcji!

Dokładnie 9 grudnia, na kanale PewDiePie'a wybiła okrągła liczba 50 milionów widzów. Spore kontrowersje budzi fakt, jak twórca doszedł do tego ogromnego progu subskrypcji. Mimo tego, twórca może cieszyć się już jako pierwszy YouTuber rubinowym "przyciskiem"!


Niedawno PewDiePie na swój kanał wstawił film, w którym ogłosił światu, że kiedy jego kanał osiągnie 50 milionów subskrypcji, od razu zajmie się jego usunięciem. Głównym powodem, dla którego twórca chciał to zrobić, były problemy z YouTubem, które wpływały na jego spadek wyświetleń. Sprawa wyglądała bardzo poważnie, jednak po przekroczeniu ustalonej wcześniej przez YouTubera liczby, Felix nie usunął swojego głównego kanału, tylko ten poboczny. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Film, w którym PewDiePie zapowiedział usunięcie kanału:Dzięki wyżej opisanym zdarzeniom, kanał Felixa zaczął bardzo szybko zdobywać nowych subskrybentów.  W ciągu dwóch tygodni od publikacji filmu o usunięciu kanału, osiągnął on zamierzony cel. Jego kanał w ciągu ostatnich 30 dni zdobył aż 1,610,385 nowych widzów, co stanowi aż 217,5% wzrostu w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Mimo tego, że w ostatnim czasie stosunki PewDiePie do całej polityki serwisu, na którym pojawiają się jego produkcje, nie były za ciekawe, to YouTube wcale o nim nie zapomniał. Z okazji przekroczenia 50 milionów widzów, wysłał Felixowi zapakowany w drewnianą skrzynię z ich logiem rubinowy przycisk w kształcie “Brofist'u", który jest znakiem rozpoznawczym YouTubera (tzw. "żółwik"). Wraz z ogromnym przyciskiem twórca otrzymał również kilka miniaturowych wersji prezentu, które zostaną przekazane najwierniejszym i najbardziej aktywnym widzom.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.