PewDiePie z własnym YouTube Rewind 2018!

PewDiePie z własnym YouTube Rewind 2018!

Wiemy już, że tegoroczny YouTube Rewind został najbardziej nielubianym filmem znajdującym się na platformie. O całej sprawie związanej z materiałem kilkukrotnie wypowiadał się PewDiePie, który ponownie nie znalazł się w YouTube'owym podsumowaniu roku. Teraz twórca postanowił stworzyć swój własny YouTube Rewind. 


O sytuacji związanej z rekordową ilością łapek w dół pod tegorocznym Rewind'em pisaliśmy już na naszej stronie. Głos w tej sprawie zabrał sam serwis, który dostrzegł opinię społeczności i zapewnił, że w przyszłym roku podsumowanie nie zawiedzie odbiorców.

Komentarza na temat YouTube Rewind 2018 nie oszczędził także PewDiePie, który już kilkukrotnie wspominał o materiale cieszącym się małym poparciem ze strony społeczności. Teraz YouTuber postanowił przygotować dla swoich widzów swoje własne podsumowanie, w którym znalazły się rzeczy związane zarówno z jego twórczością, jak i z popularnymi momentami innych twórców.


W ciągu kilkunastu godzin materiał zdobył 10 milionów wyświetleń oraz ponad 3 miliony łapek w górę. Pod materiałem można znaleźć komentarze, w których widzowie pokazują swoje zadowolenie oraz apelują, aby to właśnie ten film zdobył rekordową ilość polubień.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.