PewDiePie wziął ślub!

PewDiePie wziął ślub!

PewDiePie - twórca drugiego najpopularniejszego kanału na YouTube, wielkimi krokami zbliża się do progu 100 milionów subskrypcji. Tymczasem YouTuber poinformował, że wczoraj wziął ślub!


Ta wiadomość była kwestią czasu. Felix Kjellberg wraz z Marzią Bisognin tworzą związek już od 2011 roku. Wspólnie nagrali wiele materiałów i przez cały ten czas w internecie otwarcie mówili o swojej relacji. W tym czasie para równolegle tworzyła materiały na swoje kanały, aż do pewnego momentu. W październiku zeszłego roku Marzia postanowiła zrezygnować z tworzenia filmów na YouTube. Przez ten czas parę mogliśmy jednak obserwować dalej na kanale Felixa, a w marcu tego roku zdradziła ona co nieco o planach dotyczących ślubu.

To właśnie dziś, Pewds podzielił się z widzami tą wiadomością. Dokładnie wczoraj - 19 sierpnia, wraz z Marzią wziął ślub. Twórca nie kryje tym samym szczęścia i na swoich mediach społecznościowych pisze: "We are married!!! I’m the happiest I can be. I’m so lucky to share my life with this amazing woman". Marzia pisze natomiast, że był to jej najpiękniejszy dzień w całym życiu i dziękuje najbliższej rodzinie oraz znajomym, którzy świętowali wraz z nimi to niezwykłe wydarzenie. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

We are married!!! I'm the happiest I can be ♥️ I'm so lucky to share my life with this amazing woman.


Post udostępniony przez PewDiePie (@pewdiepie)


Parze w komentarzach pogratulowali już popularni twórcy YouTube, tacy jak: MrBeast, jacksepticeye, Vik, DanTDM, timthetatman czy znany DJ i producent muzyczny -Alan Walker.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.