PewDiePie świętuje kolejną dziesiątkę milionów subskrypcji!

PewDiePie świętuje kolejną dziesiątkę milionów subskrypcji!

Zażarta walka między PewDiePie a T-Series ciągle trwa, gdyż szwedzki YouTuber nie składa broni, dzięki czemu może świętować kolejną dziesiątkę milionów subskrypcji na swoim kanale.


Dopiero co Pewd's świętował zdobycie 69 milionów subskrypcji na YouTube, a już możemy napisać o tym, że pierwszy w historii serwisu przebił barierę 70 milionów subskrypcji. Przy okazji osiągnął też liczbę 69,696, 696, której nie mógł się doczekać, zwłaszcza że teraz może ponaigrywać się z Tekashiego 6is9ine.Jak głosi podpis pod filmem z historycznym osiągnięciem "dobiliśmy 70 milionów, ale walka dalej trwa". Różnica między szwedzkim YouTuberem a indyjskim gigantem wynosi aktualnie niecałe 400 tysięcy subskrypcji, a walkę na żywo można obserwować tutaj:Wygląda na to, że wyprzedzenie PewDiePie przez T-Series to już tylko kwestia kilku dni, jednak ostatecznie nie możemy być tego pewni. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zakończy się ta walka, gdyż do tej pory przyniosła ona wiele zabawy, choć niektórzy traktują to bardzo poważnie - tak jak YouTuber, który wykupił billboardy, żeby pomóc Felixowi zachować pozycję lidera.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.