PewDiePie stracił ponad pół miliona widzów w kilka chwil - jest już jego reakcja!

PewDiePie stracił ponad pół miliona widzów w kilka chwil - jest już jego reakcja!

Wczoraj miało miejsce wielkie czyszczenie subskrypcji na YouTube! PewDiePie - najpopularniejszy YouTuber na świecie, został absolutnym rekordzistą, bo w jednej chwili stracił prawie 600 tysięcy widzów!


O spadkach subów, pisaliśmy już wczoraj w osobnym artykule na naszej stronie. W skrócie, portal postanowił pozbyć się kont, które nie są już używane lub są botami. Do tego skorygowali oni błąd, który polegał na złym zliczaniu subskrypcji przez pewien okres czasu. Najwięcej widzów stracił wczoraj PewDiePie. Usunięto mu 1.2% subskrynentów, czy prawie 600 tysięcy kont! Co ciekawe, jeszcze w poniedziałek, YouTuber mógł cieszyć się osiągnięcia progu 46 milionów subów, a teraz ma ich już "zaledwie" 45,5 miliona.


top10 swiat minus

Pewds nie pozostał bez reakcji. Dziś wrzucił filmik, w którym w zabawny sposób pokazuje co się stało, gdy rano spojrzał na swój licznik subskrybentów!


600k pewds

W poniższym materiale, PewDiePie odpowiada na tłumaczenia YouTube na temat usuwania kont, a do tego pozbywa się diamentowego przycisku, gdyż uważa, że już niedługo portal usunie mu kolejnych widzów, aż do 10 milionów! Na sam koniec, Pewds wyjątkowo mocno zachęca do subskrybowania jego kanału. Mówi nawet, żeby każdy zrobił to podwójnie! Jak tak jednak dalej pójdzie, straty będzie nadrabiał przynajmniej kilka tygodni, lecz życzymy mu jak najlepiej:
pewdiepie nadrabia PewDiePie zdobył dziś 31 tys. subów. Oznacza to, że odrabianie zajmie mu ok. 20 dni!

Koniecznie zobaczcie ten film, pamiętając o tym, aby podejść do niego z pewnym dystansem:
Co uważacie o masowym usuwaniu kont przez YouTube? Czy dobrze, że się tego podejmują, czy może nie powinni nigdy tego robić?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.