PewDiePie prosi fanów o pomoc!

PewDiePie prosi fanów o pomoc!

Nie ma chyba osoby oglądającej YouTuba, która nie zna Pewdiepie. To żywa legenda XXI wieku! Najpopularniejszy internetowy twórca - PewDiePie prosi fanów o pomoc! Założył w tym celu nawet drugi kanał. Zobaczmy o co mu chodzi!


W czwartek został opublikowany film pod tytułem "HUGE UPDATE: MY NEW 2ND CHANNEL!". W filmie YouTuber ogłosił, że zakłada nowy kanał. Na pewno wielu z Was zapyta "po co?". Już śpieszymy z odpowiedzią! Jakiś czas temu Felix sprzedał swój złoty przycisk, który otrzymał za przekroczenie progu milion subskrypcji. Co prawda posiada już diamentowy, nagrodę za ponad 10 milionów subów, lecz to nie to samo.
Drugi kanał już jest! Kanał nazywa się "Jack septiceye2", trzeba przyznać bardzo oryginalna nazwa, ale czego innego mogliśmy się spodziewać po PewDiePie? Aktualnie ma ponad Milion sto tysięcy subskrypcji. Czyli przycisk gwarantowany! Jedynym filmem, który się na nim pojawił to zwiastun. Nie bójcie się. Kanał nie zostanie pusty. Pojawią się na nim vlogi, gameplaye oraz inne ciekawe rzeczy, których normalnie nie zobaczylibyśmy na głównym kanale Felixa. Nie możemy się już doczekać kolejnego filmu. Zapowiada się naprawdę ciekawie!
Jak widać nie tylko my niecierpliwie czekamy na kolejny film. Przyrosty pobocznego kanału twórcy możecie śledzić już teraz na stronie livecounts.net, licznik chodzi jak zaczarowany! Na pewno nie jeden YouTuber marzy o takiej liczbie widzów, a to tylko drugoplanowy kanał!


Jack septiceye2-przyrosty


A co Wy myślicie o pomyśle Felixa? Pomożecie mu zdobyć złoty przycisk? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl