PewDiePie odpowiada na petycję o usunięcie jego kanału

PewDiePie odpowiada na petycję o usunięcie jego kanału

Kilka dni temu po raz pierwszy usłyszeliśmy o petycji, w której internauci domagają się usunięcia kanału prowadzonego przez PewDiePie'a. Felix postanowił odnieść się do sprawy i skomentować zarówno temat petycji, jak i zarzutów związanych z atakiem terrorystycznym w Nowej Zelandii.


Odpowiedź na ostatnie wydarzenia pojawiła się na kanale Felixa w filmie "BAN PEWDIEPIE", w którym twórca analizuje zarzuty petycji i zaprzecza stwierdzeniom, które stanowczo twierdzą, że PewDiePie jest rasistą. Felix twierdzi także, że wiele oskarżeń wysuwanych przeciwko niemu, takich jak fakt, że "zapłacił innym, aby wypowiedzieli słowo na n”, to zwykłe kłamstwa. YouTuber pokazuje także, że tytuł petycji odnosi się do rasizmu na platformie,  jednak treść strony skupia się wyłącznie na usunięciu go z serwisu.


Petycja podaje kilka prawdziwych argumentów, jednak większość z nich jest po prostu kłamstwem. Twórca przyznaje się do popełnionych w przeszłości nieodpowiedzialnych czynów i przeprasza za nie swoją widownie. Na przestrzeni ostatnich lat Felix dojrzał jako twórca, a jego kontent stał się zupełnie różny od czasu, w którym stracił wszystkie współprace ze względu na swoje zachowanie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.