PewDiePie nie usunie swojego kanału. Wiemy dlaczego!

PewDiePie nie usunie swojego kanału. Wiemy dlaczego!

To już pewne. Wszystkie media rozpisują się o tym, że Felix usunie dzisiaj swój kanał. My za to wiemy co innego. Na pewno tego nie zrobi, bo o godzinie 19.00 (18.00 GMT) na jego kanale przeprowadzi... charytatywnego livestreama. 


Dla przypomnienia, bardzo skrótowo. W ostatnich dniach najpopularniejszy na świecie YouTuber publikował filmy, w których wyrażał swoją negatywną opinię o algorytmach rządzącymi w serwisie YouTube. Finalnie ogłosił, że jak wbije 50 milionów subskrypcji, usunie kanał. Wczoraj wieczorem przekroczył ten próg i cała światowa społeczność ze strachem odświeża jego kanał na YouTube oczekując na kasacje konta.


Jesteśmy już pewni, że Felix tego nie zrobi. YouTuber sztucznie wywołał otoczkę rozgłosu wśród jego kanału, żeby wszyscy jego fani i zainteresowani tym "precedensem" weszli na kanał, na którym będzie trwać charytatywny stream.

Na streamie razem z PewDiePie obecne będą gwiazdy sieci partnerskiej Felixa (Revelmode) - Markiplier oraz JackSepticEye. Internetowe gwiazdy będą zbierać pieniądze na walkę z AIDS.


Zdziwieni?

EDIT: 30 min temu PewDiePie wstawił film na kanał, gdzie usunął swój drugi kanał.Przeczytajcie więcej o tej sprawie:

PewDiePie zamierza usunąć swój kanał na 50 milionów subskrypcji

PewDiePie oszuka YouTube zamykając kanał? Jest odpowiedź portalu

TOP10 najlepiej zarabiających YouTuberów

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.