Paweł z Dla Pieniędzy w szczerym wywiadzie o walce z rakiem

Paweł z Dla Pieniędzy w szczerym wywiadzie o walce z rakiem

Czasami wielu internautów zapomina, że YouTuberzy to tacy sami ludzie, jak każdy z nas. Co ciekawe, zdarza im się nawet chorować. O swojej trudnej walce z rakiem opowiedział Paweł Swinarski z kanału Dla Pieniędzy w programie Duży w Maluchu.


Prawdopodobnie mało kto zdawał sobie sprawę z tego, że Paweł jako 20-parolatek przeszedł przez bardzo trudny okres w swoim życiu, kiedy to walczył z nowotworem. O tym przykrym doświadczeniu opowiedział podczas wspólnej przejażdżki z Filipem Nowobilskim.Paweł przyznał, że o przykrej chorobie dowiedział się przez przypadek, bo podczas seksu. Kiedy potwierdziły się najgorsze obawy o raku jądra natychmiast podjął leczenie, a w pewnym momencie przyjmował trzy różne chemioterapie jednocześnie. Traumatycznych przeżyć nie zapomni do końca życia, ale za to nauczył się doceniać małe i pozornie nic nieznaczące chwile.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.