Nowy film Patryka Vegi już w produkcji!

Nowy film Patryka Vegi już w produkcji!

Po kontrowersyjnym Botoksie, który niedawno gościł na ekranach polskich kin i pobił rekord frekwencji, Patryk Vega nie zamierza odpoczywać. Zdjęcia do jego najnowszego filmu już ruszyły i znamy szczegóły produkcji! 


Już zaledwie kilka dni po premierze Botoksu Patryk Vega na swoim profilu na Facebooku pochwalił się zdjęciami z planu swojego najnowszego filmu oraz plakatem.
Najnowszy film Vegi na srebrnych ekranach zagości 23 lutego 2018 roku. Jego tytuł to Kobiety Mafii i według niepotwierdzonych informacji scenariusz początkowo miał być wykorzystany do produkcji kolejnego Pitbulla. Wiemy jednak na pewno, że Patryk Vega scenariusz stworzył z tzw. Grupą Mokotowską. Oto co do powiedzenia ma polski reżyser:Po Pitbullu. Nowych porządkach skontaktował się ze mną gangster z Grupy Mokotowskiej. Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz. Początkowo potraktowałem to z przymrużeniem oka. Odbywający wyrok gangster spisał w celi historię przestępstw, napadów i zabójstw, w których brał udział, opisując w najdrobniejszych szczegółach autentyczne sytuacje wraz z kapitalnymi dialogami.

Co jak co, ale Patryk Vega wie najlepiej, co to znaczy "Kuć żelazo, póki gorące". Zawrotna prędkość kręcenia filmów przez tego reżysera spotyka się z licznymi żartami, zaś sam zainteresowany w ostatnich dniach zyskał łatkę Patryka "Taśmociąga" Vegi. Słuszność tej łatki pozostawiamy osobistym przekonaniom naszych czytelników. Fakty jednak mówią same za siebie - Botoks mimo (a może dzięki...) kontrowersji wokół siebie pobił rekord frekwencji.  O Vedze można mówić różne rzeczy, ale na pewno nie to, że nie potrafi on przyciągnąć swoimi produkcjami ludzi do kina. Czy szykuje się kolejny rekord? Według Vegi tak, gdyż jak sam twierdzi - Kobiety Mafii mają być jego najlepszym filmem w życiu.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.