Serial Patryka Vegi

Serial Patryka Vegi "Botoks" obejrzymy już wkrótce!

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Jeszcze nie odetchnęliśmy po jesiennej premierze Botoksu, a już w sieci pojawiła się informacja, że czeka nas znacznie więcej wrażeń zaserwowanych przez Vegę. Oprócz premiery filmu Kobiety Mafii, który pojawi się w kinach pod koniec lutego, widzowie będą mogli obejrzeć także serial pt. Botoks, który dostępny będzie w serwisie Showmax.


Serial Botoks zawierać będzie rozszerzone perypetie postaci, które mogliśmy poznać już w filmie. Co za tym idzie, kolejny raz zobaczymy znanych z filmów Vegi aktorów w swoich głośnych rolach. Wiele mówi się o rozwinięciu historii lekarki Beaty, granej przez Agnieszkę Dygant czy filmowego Marka - w jego roli Sebastian Fabijański. Pojawi się także kilka nowych twarzy, które wprowadzą sporo świeżości.

Wiele wskazuje na to, że serial będzie jeszcze bardziej kontrowersyjny niż sam film. Może tak się stać z tego względu, że dotyczyć będą go inne mniejsze ograniczenia - chociażby to, że będzie dostępny jedynie w sieci, a nie w telewizji publicznej, jak to miało miejsce w poprzednich przypadkach. Sporo zależeć będzie także od pomysłu samego Vegi, który nie jest przecież tylko reżyserem, ale także głównym scenarzystą. Do sieci trafił już specjalny reklamujący produkcję plakat, który możemy zobaczyć m.in. na facebookowym profilu Showmax Polska.Całość wstępnie zawierać będzie 6 odcinków, które mają pojawiać się regularnie co tydzień w serwisie Showmax, począwszy od 31 stycznia bieżącego roku. Cokolwiek by o serialu i Vedze nie mówiono, nie mamy wątpliwości, że znajdzie on swoje grono odbiorców. Tak samo było z filmem, który mimo zdecydowanej krytyki różnych środowisk i tak zaliczył drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.