Ważny moment w twórczości Futbolove!

Ważny moment w twórczości Futbolove!

Jeden z największych polskich kanałów o tematyce piłkarskiej właśnie rozpoczął swoją kampanię na Patronite.pl. Dzisiaj, czyli 20.09.2016 nastąpił ważny moment w twórczości Futbolove. Postanowił dołączyć do grona twórców posiadających swój profil na portalu Patronite.


Przede wszystkim ogłasza on, że NIE szuka finansowania własnych kosztów życia. Chce przeznaczyć każdą podarowaną przez was złotówkę na rozwój swojego kanału, produkcję nowych filmów o znacznie lepszej jakości. Jakie cele postawił sobie Dominik?


patronite4patronite3


patronite2futbolove

Jak widzicie Dominik ma bardzo dobrze rozplanowane jak chce rozwijać swój kanał, żeby był on bardziej interesujący dla was. Jak to sam napisał na swoim profilu na Patronite:
„Pierwszego dnia, gdy usłyszałem o Patronite powiedziałem sobie, że wyciągnę rękę po Wasze wsparcie dopiero w momencie, gdy będę miał jasny i konkretny plan, a Wasze pieniądze posłużą jako inwestycja w rozwój kanału, a nie moja "pensja".”Takie podejście do sprawy bardzo się ceni. Od razu widać, że wszystko jest starannie zaplanowane, przemyślane i nie jest zwykłym pójściem za niedawną modą. My możemy trzymać kciuki, życzyć powodzenia i czekać jak rozwinie się jego twórczość.


Po więcej informacji zapraszamy na profil Futbolove na portalu Patronite


Zobaczcie również jak wygląda pierwszy film Gonciarza, który został zrealizowany dzięki wsparciu jego patronów,


A wy uważacie, że to słuszna decyzja ze strony Dominika? Będziecie czekać na rozwój kanału Futbolove? Dajcie znać w komentarzach.


Jakub Romanowski


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl