Milion złotych. Tyle zebrał profil

Milion złotych. Tyle zebrał profil "Langusta na palmie" na Patronite!

Ojciec Dominikanin Adam Szustak to duszpasterz akademicki, autor książek i audiobooków. Internetowej społeczności znany przede wszystkim z kanału na YouTube – Langusta na palmie, odniósł kolejny, bezprecedensowy sukces na platformie Patronite. Jako pierwszy przekroczył próg miliona złotych łącznie zgromadzonego wsparcia!


Patronite to strona, na której fani mogą wspierać finansowo swoich ulubionych twórców comiesięcznym datkiem, w zamian za to otrzymując bonusowe podarki lub dostęp do ekskluzywnej zawartości. Platforma świętuje 3 lata swojej działalności. 2500 twórców, ponad 150 tys. patronów, to liczby, które mogą robić wrażenie. Kolejnym powodem do fetowania jest zebrany okrągły milion złotych przez jeden profil, jest nim Langusta na palmie.

Główną ideą przyświecającą Adamowi Szustakowi było głoszenie Ewangelii wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby. Jako kanał przekazu wybrał internet, a na YouTube gromadzi dziś ponad 400 tys. subskrybentów, z którymi dzieli się swoją wiedzą i przemyśleniami. Kaznodzieja swoją przygodę z Patronite rozpoczął w 2017 roku. Postanowił poprosić o wsparcie swoich fanów w celu rozwoju działalności. W czasie zbiórki konsekwentnie realizował swoje cele z każdym kolejnym przekroczonym progiem wpłat, m.in.: Stworzył nowy portal z materiałami wideo "Katolicki Netflix", organizuje spotkania w większych polskich miastach, zaaranżował studio nagraniowe w Warszawie.

O niebywałym dokonaniu Dominikanina pisaliśmy niemal półtora roku temu. Również wtedy ustanowił rekord – jako pierwszy przekroczył wtedy miesięczny próg wpłat od patronów w wysokości 60 tys. złotych. Jak widać trend się utrzymał do dziś, czego efektem jest zebrany milion. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozwoju!

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu