Twórca kanału Wszystko Vlog oficjalnie dołącza do Ekipy Friza!

Twórca kanału Wszystko Vlog oficjalnie dołącza do Ekipy Friza!

Oglądając opublikowany 8 miesięcy temu film Friza, w którym twórca wraz ze swoimi przyjaciółmi wprowadza się do domu Ekipy, mało kto zapewne był w stanie przewidzieć aż tak ogromny sukces tego projektu na polskiej scenie YouTube. Ekipa składająca się pierwotnie z Friza, Tromby, Wujka Łukiego i Mini Majka, szybko zyskała na ilości domowników. Obecnie, ilość osób zaangażowanych w projekt jest już ponad dwa razy większa, a do Ekipy oficjalnie dołącza bohater wielu ostatnich odcinków na kanale - Patec. 


Nowy domownik znany jest głównie ze swojego kanału WszystkoVlog, który prowadzi wraz ze swoim przyjacielem - Bodziem. Filmy dodają na bieżąco, lecz ostatnio z nieco mniejszą regularnością. Patecki od jakiegoś już czasu pojawiał się na wielu ekipowych odcinkach, a w komentarzach pod filmami Friza, niejednokrotnie można było zauważyć poparte setkami polubień prośby, o jego oficjalne dołączenie do Ekipy.Jak wynika z ostatniego filmu na kanale Karola, który możecie zobaczyć poniżej, prośby widzów zostały wysłuchane, a Patec oficjalnie został zaangażowany w projekt i wprowadził się do domu Ekipy!W najbliższych dniach możemy spodziewać się kilku materiałów z Pateckim w roli głównej. Wedle zapowiedzi Friza, dziś na kanale pojawił się "chrzest Ekipy", który musiał przejść nowy domownik.


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.