Pastolektor zmuszony do usunięcia swojego kanału YouTube!

Pastolektor zmuszony do usunięcia swojego kanału YouTube!

Pastolektor był polskim twórcą YouTube, który przedstawiał mniej lub bardziej znane internetowe pasty. Jego twórczość to już przeszłość. Kanał został bowiem usunięty, a YouTuber postanowił zniknąć z wszystkich mediów społecznościowych. Dlaczego?


Wszystkie informacje jakie możemy znaleźć w internecie na ten moment wskazują na to, że Pastolektor został zastraszony i tym samym zmuszony do usunięcia swojego kanału. Za taki stan rzeczy odpowiedzialne ma być forum Karachan, które rzekomo uzyskało dostęp do adresu YouTubera. Twórca miał zostać zastraszony konsekwencjami wynikającymi z niespełnienia warunku usunięcia kanału. Pastolektor naraził się wcześniej użytkownikom owianego dość sporą zagadką forum, ponieważ miał pozyskiwać część past do swoich filmów kopiując je właśnie z Karachana.

Na zdjęciu wpis Pastolektora opublikowany przed usunięciem fanpage.


Kanał Pastolektora w momencie jego usunięcia posiadał ponad 135 tysięcy subskrypcji oraz 890 filmów. Na ten moment nie są znane dalsze losy kanału i tego, czy kiedykolwiek wróci on do internetu. Jeśli dowiemy się w tej sprawie więcej, od razu zaktualizujemy powyższy wpis.

Źródło: Wykop.pl

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.