Pasha wystąpił w rosyjskiej reklamie!

Pasha wystąpił w rosyjskiej reklamie!

Pasha Biceps jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych graczy Counter-Strike’a: Global Offensive. Swoich fanów ma nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Skłoniło to pewną rosyjską firmę do wykorzystania jego wizerunku we własnej reklamie.
W kwietniu tego roku drużyna Virtus Pro ogłosiła na swoich portalach społecznościowych rozpoczęcie współpracy z firmą Media Markt. W ramach tego wydarzenia jej zawodnicy spotkali się z fanami w jednym z rosyjskich sklepów. Było to zapowiedzią nowego projektu, czyli reklamy. Kilka godzin temu na fanpage'u Jarka została zamieszczona ramówka, w której jako umięśniona serce dopinguje samego siebie do cięższej pracy, a wszystko to w ramach akcji "Wszystko, by grać i wygrywać".


- Kto ty?
- Pasza biceps!
- Czego chcesz?
- Większego tickrate
- Na kiedy to chcesz?
- Na teraz!

Pewnie większość osób zastanawia fakt, dlaczego Pasha wystąpił w rosyjskiej reklamie. Warto dodać, że Virtus Pro to drużyna składająca się z polskich graczy, ale założona przez rosyjską organizację. Oprócz znanego nam Counter Strike'owego zespołu w jej skład wchodzą również ekipy grające profesjonalnie w "World of Tanks" lub "Heros of the Storm". Jednakże to polska drużyna jest ikoną tej organizacji, a to za sprawą jej graczy, a także wielu sukcesów, osiągniętych na światowych turniejach.

Warto również przypomnieć, że już wkrótce Virtus Pro z Jarkiem na czele zagrają swój pierwszy mecz piłki nożnej przeciwko innej drużynie esportowej, czyli SK Gaming na stadionie w FC Köln w Niemczech. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule do którego link znajdziecie tutaj.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.