Pasha Biceps rozpoczyna serię vlogów

Pasha Biceps rozpoczyna serię vlogów

Pasha Biceps rozpoczął właśnie serię vlogów na swoim kanale YouTube. Popularny gracz i influencer planuje poruszać szerokie spektrum tematów - począwszy od esportu, a skończywszy na chociażby jedzeniu. 


O planach Jarosława Jarząbkowskiego usłyszeliśmy stosunkowo niedawno. Na swoich profilach społecznościowych zaledwie wczoraj poinformował o planowanym cyklu vlogów, a już światło dzienne ujrzał pierwszy materiał.

Jest on tak naprawdę zlepkiem zakulisowych rozmów Pashy z zawodnikami, którzy wzięli udział w turnieju x-kom Dell 2v2 Showdown kilka dni temu. Wśród nich znalazł się m.in. Snax.Nie da się ukryć, że dla wielu osób tego typu materiał może być pewnym zaskoczeniem. Jarosław bowiem po dłuższym czasie wraca do e-sportu, a do tego rusza z nowym cyklem na YouTube.

Trudno określić o czym będą kolejne vlogi. Pasha chce stawiać na różnorodność, więc zobaczymy co przygotuje influencer. W materiale pojawiła się fraza "daily vlog", więc wygląda na to, iż możemy liczyć na sporo treści.

 

Co sądzicie o vlogach Pashy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.