Paris Platynov gościem Hejt Parku na Kanale Sportowym

Paris Platynov gościem Hejt Parku na Kanale Sportowym

Jak co każdy wtorek, na Kanale Sportowym o godzinie 20:00 rozpoczęła się transmisja programu Hejt Park. Gościem Krzysztofa Stanowskiego jest dziś znany w polskim internecie Paris Platynov. Odcinek już teraz cieszy się wielkim zainteresowaniem, a rekord oglądalności live Kanału Sportowego może zostać pobity. 


Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba wielowymiarowa - tak o samym sobie mówi w humorystyczny sposób Paris Platynov. Żadnej wątpliwości nie ulega fakt, że Paris w sieci cieszy się wielkim zainteresowaniem, głównie dzięki zabawnym filmom w mediach społecznościowych, a także prowadzonych w niestandardowy sposób transmisjach na żywo.

Internetowy celebryta był prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną osobą w Hejt Parku. Paris na Kanale Sportowym nie jest przypadkowym gościem z tego względu, że interesuje się m.in. piłką nożną, a w ostatnim czasie także bukmacherką, która z pewnością będzie jednym z głównych tematów dzisiejszego programu.W momencie pisania tego artykułu, transmisję ogląda blisko 50 tysięcy osób. Dotychczasowy rekord programu to ok. 80 tysięcy widzów live podczas Hejt Parku z Marcinem Najmanem. Wiele wskazuje na to, że ustanowiony kilka miesięcy temu rekord, może zostać dziś pobity.

 

Oglądacie Hejt Park z udziałem Parisa Platynova?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.