Pamiętacie Okiem Fabiana? Nieoficjalnie ma grozić mu nawet 15 lat więzienia

Pamiętacie Okiem Fabiana? Nieoficjalnie ma grozić mu nawet 15 lat więzienia

Na kanale Adam Frydberg pojawił się materiał informacyjny przedstawiający kulisy "upadku" Dominika znanego szerzej jako Okiem Fabiana. Okazuje się, że były influencer znajduje się obecnie w areszcie śledczym. Tak przynajmniej uważa YouTuber, który w swoim wideo przedstawił relacje osób związanych z kontrowersyjnym twórcą. 


Okiem Fabiana to nieistniejący już kanał oparty na materiałach typu commentary. Jego twórca - Dominik - bazował w głównej mierze na kontrowersji i przedstawiał przeróżne sytuacje w sposób skrajnie wulgarny.

Mężczyznę spotkały przez to niemałe problemy, a jego profil został usunięty. Co tak naprawdę jednak się stało z influencerem? Szczegóły ujawnił właśnie człowiek znający sprawę od kulis. Okazuje się, że Dominik od dawna zachowywał się dosyć dziwnie i skutecznie niszczył swój wizerunek.Mowa tu o m.in. rozsyłaniu półnagich zdjęć dziewczyn innych influencerów czy nawet... dokonywania przestępstw w postaci gwałtu i molestowania. Policja miała w jego mieszkaniu znaleźć też materiały o charakterze pedofilskim.

Twórca kanału Okiem Fabiana ma obecnie znajdować się w areszcie śledczym i czekać na rozprawę sądową. Ta odbędzie się - podobno - w październiku. Wtedy też poznamy wymiar kary nałoży na Dominika. Mówi się nawet o 15 latach pozbawienia wolności.

Warto jednak podchodzić do opublikowanego filmu z dystansem. Mimo że jest on dość wiarygodny, to jednak pełna prawda zostanie przekazana dopiero przez odpowiednie organy.

 

Co sądzicie o "końcu" Okiem Fabiana? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.