Pamiętacie iCarly? Serial powróci jeszcze tego lata

Pamiętacie iCarly? Serial powróci jeszcze tego lata

Ruszyły zdjęcia na planie nowego sezonu iCarly. Serial dla nastolatków ma powrócić na antenę jeszcze latem tego roku. W rolach głównych niezmiennie Miranda Cosgrove, Jerry Trainor oraz Nathan Kress.


Osoby mające w dzieciństwie dostęp do Nickelodeon zapewne kojarzą szereg kultowych seriali dla nastolatków. Jednym z nich był iCarly stanowiący opowieść o przygodach trójki przyjaciół nagrywających internetowy program o tej samej nazwie.

Emisja produkcji zakończyła się po pięciu sezonach w 2012 roku. Po emocjonującym finale raczej mało kto spodziewał się powrotu show. Cóż, tak się składa, że zapowiedziano go kilka miesięcy temu. Niewiele było jednak wtedy wiadomo.Teraz w sieci ukazały się konkretniejsze wieści. Przede wszystkim ruszyły prace na planie zdjęciowym, o czym poinformowała m.in. znana fanom tytułu Miranda Cosgrove grająca postać Carly. Z opisu opublikowanego przez nią zdjęcia wywnioskować można, iż nowy sezon zostanie nazwany iCarly Revival. 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miranda Cosgrove (@mirandacosgrove)


Z artykułu na portalu Deadline dowiedzieć możemy się również, że "powrót" liczyć będzie 13 odcinków i opowie o dorosłym życiu bohaterów oraz ich problemach. Premiera serialu ma się odbyć jeszcze latem tego roku na platformie Paramount+. Nie wiadomo czy w momencie debiutu pojawi się polska wersja językowa.

Osobiście jestem bardzo ciekaw jak zostanie wyreżyserowany nowy sezon. Z całą pewnością będzie on zupełnie inny od tych, które wszyscy znamy z dzieciństwa. Pozostaje więc oczekiwać na kolejne informacje.

 

Co sądzicie o powrocie iCarly? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.