Paintball z Rojem powraca po dwóch latach!

Paintball z Rojem powraca po dwóch latach!

Ostatnie dwa lata ze względu na pandemię były zdecydowanie inne niż poprzednie. Czasowo odwołane zostały niemal wszystkie cykliczne imprezy, w tym jedna z najpopularniejszych inicjatyw polskiego YouTubera - Paintball z Rojem od Patryka "ROJA" Rojewskiego. Dziś jednak mamy dla was świetne wieści! 


Po dwóch latach przerwy Paintball z Rojem oficjalnie powraca! Wyczekiwaną wiadomością Rojson podzielił się wraz z najnowszą publikacją na swoim kanale. YouTuber poinformował, że wielki powrót wydarzenia odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2022 roku. 39. edycja "PZR" będzie miała miejsce w Uniejowie (40km od Łodzi).

"Rodzinna atmosfera, zdrowa rywalizacja. Zresztą nie ma piękniejszego dowodu na zasadność idei gry łączą, a nie dzielą." - mówi o inicjatywie Patryk Rojewski. Pełną zapowiedź eventu możecie obejrzeć w dzisiejszym filmie na kanale Rojsona:39. edycja Paintballa z Rojem, która odbędzie się po tak długiej przerwie, będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Na wydarzeniu oprócz samego Rojsona pojawi się m.in. popularny polski raper Słoń czy utalentowany polski tenisista Jerzy Janowicz, ale także Perla i Urhara. Na uczestników będą czekały między innymi liczne nagrody i upominki, pamiątkowy dyplom czy udział w oficjalnej relacji Roja.

 

Jeśli chcecie wziąć w wydarzeniu organizowanym przez Rojsona, kliknijcie tutaj


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.