Padły strzały w siedzibie YouTube!

Padły strzały w siedzibie YouTube!

To wiadomość sprzed chwili! Jak poinformował portal BBC o godzinie 22:10 czasu polskiego, w siedzibie YouTube w Kalifornii padły strzały.


Na ten moment o wydarzeniu nie wiemy za wiele. W mediach pojawiają się informacje, że w siedzibie YouTube w San Bruno (Kalifornia) doszło do wymiany ognia. Na miejscu znajdują się już służby, które prowadzą akcję oraz proszą mieszkańców okolicy o pozostanie w domach.Właściciel YouTube - Google, kilka chwil temu poinformował, że do zdarzenia faktycznie doszło. Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej w tej sprawie, powyższy wpis zostanie od razu zaktualizowany.

Aktualizacja - 22:37: Pracownicy YouTube na bieżąco Tweetują informując o zdarzeniu:Aktualizacja - 22:38: Policja w San Bruno informuje o akcji policji i prosi o pozostanie z dala od miejsca zdarzenia.Aktualizacja - 22:41: Część pracowników YouTube opuszcza budynek z rękoma w górze.Aktualizacja - 22:49: Pojawiają się pierwsze informacje o rannych, którzy ucierpieli w strzelaninie. Zostali oni zabrani do szpitala, ich stan jest na ten moment nieznany. Nie zidentyfikowano także tożsamości napastnika. Według relacji świadków wynika, że miał on na sobie kamizelkę kuloodporną i okulary. Nie wykluczone także, że była to kobieta.

Aktualizacja - 23:00: W strzelaninie rannych mogło zostać nawet 30 osób.Aktualizacja - 23:15: Rzecznik pobliskiego szpitala w San Francisco poinformował, że do placówki przywieziono wielu poszkodowanych. Wie także o ofiarach śmiertelnych.

Aktualizacja - 23:38:  Według BBC za atakiem miała stać kobieta, która została już zastrzelona przez policję.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.