Odbieranie przesyłek przez Paczkomaty InPost jest teraz jeszcze bezpieczniejsze

Odbieranie przesyłek przez Paczkomaty InPost jest teraz jeszcze bezpieczniejsze

Całodobowe Paczkomaty InPost są już niemal w każdym zakątku kraju. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usługi. Ta okazuje się szczególnie użyteczna podczas takich sytuacji, z jaką do czynienia mamy teraz. Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmusza nas do wyrobienia nowych nawyków i korzystania z wszelkich udogodnień, a z pomocą przychodzi InPost i ich aplikacja mobilna.


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, coraz więcej osób w celu pominięcia dodatkowego kontaktu z osobami obcymi, decyduje się na kupno niezbędnych produktów przez internet. Do tego typu zakupów, zazwyczaj dochodzi możliwość dostawy produkty do Paczkomatu InPost, co jest opcją tańszą, szybszą i dzięki pominięciu dodatkowego kontaktu z kurierem, także mniej inwazyjną. Teraz dzięki uaktualnieniu ich innowacyjnej technologii, usługa jest jeszcze bezpieczniejsza!Wszystko za sprawą możliwości bezdotykowego odbierania paczek, które oferuje aplikacja mobilna InPost Mobile - oryginalny program InPost, który w ostatnim czasie podbija ranking internetowych sklepów z aplikacjami. Po ściągnięciu apki ze sklepu Google Play lub App Store i zamówieniu danego produktu do Paczkomatu, otrzymamy informację o dostarczonej przesyłce oraz odbierzemy ją jednym kliknięciem na smartfonie.

Z opcji aplikacji InPost Mobile korzystają już znani polscy influencerzy, którzy na swoich mediach społecznościowych pokazują, jak z niej poprawnie korzystać. W czasie kwarantanny, funkcji użył m.in. reZigiusz. Twórca powiedział, że w obecnej sytuacji jest to dla niego niezwykle bezpieczna możliwość odbioru paczki, na którą bez większego zastanowienia się zdecydował.Vlogi z kwarantanny znajdziemy także na kanale Agasava. Na jednym z nich, YouTuberka wybrała się po odbiór swoich produktów z Paczkomatu, które także zgarnęła za pomocą aplikacji mobilnej InPost. Dzięki niej, dokonała tego bez zbędnego dotykania samego Paczkomatu oraz z pominięciem kontaktu z innymi osobami.Korzystanie z Paczkomatu InPost w "czasach zarazy" polecają także influencerzy na instagramie, a wśród nich znalazły się takie osobistości jak JDabrowsky, Sylwia Przybysz czy Yoshi.

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Ostatnie czasy powodują że musimy szukać nowych, innowacyjnych rozwiązań. Kontakt bezpośrednio z innymi ludzmi nie jest dość pochwalany, więc staramy się ograniczać wszelakie interakcje. @inpostpl mega przekonał mnie aktualnie najlepszym sposobem na odbieranie oraz wysyłanie paczuszek. Zamiast zamawiać kuriera, możecie zamówić sobie swoje itemki bezpośrednio do paczkomatu, który otworzycie poprzez aplikacje na telefon - dzięki czemu nie będziecie mieć interakcji z panelem do odbierania, który dotyka dużo ludzi! Cieszę się, że ostatnimi czasy u mnie pojawiają się tego typu współprace, które pomagają tak naprawdę nam wszystkim w bezpieczeństwie i życiu codziennym :3 Zostańcie zdrowi, bezpieczni, oraz bez interakcji z obcymi! ❤ #przyszłoinpostem #paczkomaty


Post udostępniony przez Yoshihito Mayoshe 🎥 Yoshi (@yoshihitomayo)

Pamiętajcie jednak, aby mimo wszystko pozostać teraz w domach (#ZOSTAŃWDOMU), a wyjście do Paczkomatu traktować jako bezpieczną opcję odbioru potrzebnych produktów. W związku z większym zainteresowaniem zakupami online, nie zapomnijcie także o sprawnym odbiorze paczki, aby nie blokować miejsca w Paczkomacie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.